Чим компанія «Вігмас» відрізняється від інших? Що ми пропонуємо?

Швидкість виконання робіт

Наші фахівці виконують демонтаж покриттів машинним способом, а не вручну. Швидкість виконання роботи машиною – 60-100 кв. м на годину. Швидкість виконання робіт вручну бригадою з 2-3 чоловік – 60-100 кв. м на день.

Тому демонтаж покриттів машинним способом буде цікавий у першу чергу при демонтажі покриттів на великих об'єктах, а також при заміні покриттів у працюючому офісі. Економія часу колосальна, а час простою приміщення мінімальний.

Якість виконання робіт

Якість робіт машинним способом набагато вище, ніж при ручному демонтажі. Машина працює таким чином: леза вдаряють по покриттю із частотою 5 000 ударів на хвилину, висота удару та кут удару регулюються.

 

Які покриття можна демонтувати машинним способом?

Ковролін, лінолеум, килимова плитка, гумові покриття.

Чи здійснюємо ми весь комплекс робіт із демонтажу та подальшого укладання покриттів?

Так, ми надаємо весь комплекс послуг. Більше того, ми є дистриб'юторами таких заводів із виробництва підлогових покриттів, як Infloor, Girloon, Associate Weavers, PVC floor, і можемо поставити необхідні підлогові покриття для вашого об'єкта.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція, звертайтеся за телефоном (044) 364-85-45.

Чим компанія «Вігмас» відрізняється від інших? Що ми пропонуємо? Швидкість виконання робіт Наші фахівці виконують демонтаж покриттів машинним способом, а не вручну.
Чому саме ми?

Компетенція

більше 400 реалізованих проектів від приватних квартир до готелів та бізнес-центрів

Асортимент

за відгуками наших клієнтів ми виділяємося серед конкурентів широким асортиментом ковроліну.

Конкурентність

ми є імпортерами покриттів для підлоги, а також досвід менеджерів і бригад з укладання дозволяє реалізувати проекти різної складності за конкурентними цінами.

Вверх