Як купити?

У даній статті описано відповіді на основні запитання щодо придбання товарів.

 

 

Оплата

Оплата здійснюється перед відвантаженням. Оплата на об'єкті не здійснюється.

Можливі варіанти:

готівковий розрахунок – при оплаті видається товарний чек;

безготівковий розрахунок – згідно з рахунком для платників ПДВ або рахунком для фізосіб.

Ціна

Роздрібна та середньооптова ціна:

Сайт улаштований за принципом електронного каталогу. Для уточнення ціни набирайте контактні номери телефонів.

Оптові ціни:

Ціни на великий опт даються при замовленні від 500 кв. м. Для таких проектів запитуються спеціальні ціни на фабриці. Для отримання такої ціни від клієнта необхідне заповнення паспорта проекту (назва організації, адреса об'єкта, строки виконання проекту і т. д.). Після заповнення паспорта робиться запит на фабрику. Якщо на фабриці не було раніше даного проекту, надаються спецціни. Для детальної інформації набирайте контактні номери телефонів.

 

Продаж кратний рулону або на відріз

Майже всі рулонні товари (ковролін, лінолеум) продаються на відріз, але є деякі колекції, які продаються тільки кратно рулону. Якщо матеріал упаковано в коробки, продаж здійснюється кратно пакованню. Якщо матеріал продається кратно рулону (пакованню), це додатково вказується в описі товару.

Доставка та вивантаження матеріалу

Доставка можлива по всій території України. По Києву або Київській області вантажним автомобілем – на раніше узгоджений час (до парадного). Вивантаження та підйом матеріалу організовуються клієнтом самостійно.

Для інших регіонів доставка здійснюється зручним для клієнта перевізником: Нова пошта, Делівері, Інтайм. Строк доставки, як правило, - від 1 до 4 днів.

На деякі товари можлива безплатна доставка.

Продаж на території України

При продажу на території України здійснюється консультація по телефону (для Києва можливі зустрічі в нашому шоурумі), для узгодження матеріалу надсилаються зразки Новою поштою. Після підтвердження обраного матеріалу оформляється угода та організовується поставка матеріалу.

Гарантія на матеріал

Гарантія на матеріал дається виробником від 2 до 15 років і залежить від способу застосування (для побутових приміщень більше, для комерційних – менше). Гарантія зберігається при правильному підборі матеріалу, за умови виконання робіт професійною бригадою укладальників і при експлуатації покриття згідно з нормами виробника. Уточнюйте гарантію на товар, що цікавить вас, за контактними номерами телефонів.

Гарантія на отримання замовлення

Якщо ви не з Києва, а з іншого міста, то для того щоб ви почувалися спокійніше, ми пропонуємо організувати роботу в такий спосіб.

Після того як ви отримали зразки й визначилися з матеріалом, ми узгоджуємо, підписуємо з вами договір і надсилаємо його вам разом із рахунком за допомогою Нової пошти. Після того як ви його отримали, ви оплачуєте через зручне для вас відділення банку.

Таким чином, ви маєте офіційне підтвердження платежу, а також офіційний договір з конкретними строками поставки, фіксацією в специфікації обраного вами матеріалу та штрафними санкціями для нас, якщо раптом ми вас підведемо.

Законодавство на вашій стороні.

  1. S. Ми хочемо ще довго працювати на ринку України та не зацікавлені судитися або сваритися  зі своїми клієнтами. Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

Повернення товару

Повернення товару здійснюється згідно із законодавством України.

Зверніть увагу, що матеріал, який купувався не кратно рулону, а здійснювався відріз за розмірами клієнта, поверненню не підлягає згідно з постановою Кабінету Міністрів № 172 від 19.03.1994 р., додаток № 3. Також поверненню не підлягає пошкоджений матеріал з вини клієнта або розкроєний матеріал.

 

Особливості вибору матеріалу

Дуже важливий момент – це вибір матеріалу. Ми не продаємо матеріал, якщо клієнт не бачив реальних зразків, а робив вибір через сайт. Справа в тому, що за допомогою сайту неможливо зрозуміти якість товару  (особливо це стосується ковроліна), а також колірну гаму.

Вверх